MİMARIN KALEMİNDEN
Gökhan Aksoy

"Beytepe’nin Yeşil Vadi’si" olarak adlandırılan bölgenin en yüksek noktasında yer alan Elit Manzara Beytepe, ayrıcalıklı konumu ve özgün tasarımı ile ön plana çıkıyor.

Tasarımında doğa, manzara ve kaliteye odaklanılan Elit Manzara Beytepe Konutları, kullanıcılarına her detayıyla çeşitlilik sunan; ayrıcalıklı çizgisi ve sahip olduğu merkezi konumu ile önem taşıyan bir proje.

Kule, alçak katlı konut ve bahçeli evler ile farklı alternatifler barındıran proje, sakinlerine pek çok yaşam stilini aynı anda sunuyor. Peyzajın bina içinde devam ettirilmesi ile oluşturulan iç sokağı ve vadiye bakan bahçe terasları, açık-kapalı aktivite alanları tasarımı bütününe zenginlik katıyor.

Gökhan Aksoy Mimarlık / Gökhan Aksoy

Neşet Güne

Her bir köşesini özenle ve zevkle tasarladığımız bu özel projede imzamızın olması bizim için çok kıymetli. Proje sahipleriyle birlikte hedef kitle üzerinde fikir yürütürken; zevk sahibi, çağdaş ve hayattan üst düzey beklentileri olan insanlar olması gerektiğine karar kıldık ve öyle başladık her şeye. Bu bizi zorlayan bir durum olsa da; yaptığımız işin önemini daha da arttırdı. Umarız tasarlarken gösterdiğimiz özen, çıkan sonuçla birlikte; siz müstakbel Elit Manzara sakinlerinin yaşamlarına da yansır.

Elit Manzara’nın kente ve bölgesine çok değer katacağına şimdiden kesin gözüyle bakabiliyoruz. Kısacası bu yaşam dolu projenin, Ankara’daki çıtayı oldukça yükselteceğini düşünüyoruz.

Profit / Neşet Güne

codesign