Manzara
BİR EVİN DOĞAL TABLOSUDUR...

Pencerenin ardından hayatınızı süsleyen en değerli unsur, insanlığın var oluşundan bugüne, sosyal yaşamın düşlenen atmosferleridir manzara. Bir eve sahip olurken öğrenilmek istenenlerin başında gelir.

Ev hayatınıza ve sosyal yaşamınıza stil getirecek Elit Manzara, size sahip olduğu eşsiz şehir manzarasından fazlasını sunmak, her detayıyla rafine bir zevke hitap eden mimari tarzıyla sizleri büyülemek için geliyor.

ŞİMDİYE KADAR HEP
düşler vardı...

Her şey, ideal bir yaşam kurgusunu gerçekleştirmek için başladı. Zihinde beliren fikir, kaleme hayat verdi, ortaya mükemmelliğin resmi çıktı.

Elit Manzara, 13.751 m²’lik alan üzerinde konumlanmış, 37.540 m² inşaat alanına ve 7.000 m² yeşil alana sahip, 119 konut ve 6 farklı daire seçeneğinden oluşan; yaşam alanları, spor salonu, otoparkı ve pek çok donatısıyla bir bütün şeklinde inşa edilmiş kompleks bir yapı.

Projenin yapımında fonksiyonellik ve estetik merkeze alındı, her detayıyla hayatınızı kolaylaştırması hedeflendi.

BLOK GİRİŞİ

SEÇKİN BİR YAŞAM ALANINA
hoş geldiniz...

Elit Manzara, size sadece bir yuva değil bir hayat tarzı sunacak, atacağınız ilk adımda seçkin bir atmosfere girdiğinizi hissedeceksiniz..

BLOK GİRİŞİ

31 katlı A blok ve 7 katlı B & C bloklarda odanızı süsleyecek yaşayan bir Ankara tablosuna sahip olurken; dubleks ve bahçe kullanımlı Manzara Premium’da bahçenizin sunacağı görsel şölenin keyfini günün her saatinde ayrı bir heyecanla süreceksiniz.

EVİNİZ MANZARA'NIN IŞILTISIYLA
süslendi...

Gün ışığının etkin kullanımı amaçlanarak tasarlanan Elit Manzara, konforu ve rahatlığı doruklarda yaşamanız için inşa edildi.

2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 ve 6+2 daire seçenekleriyle siz ve aileniz huzurun tam içinde olacak, aydınlık, geniş ve konforlu mekânlarda sevdiklerinizle birlikte tadına doyulmaz sohbetlere ev sahipliği yapacaksınız..

BÜYÜLÜ LEZZETLERİN DOĞDUĞU
mekanlar...

Elit Manzara’da kullanılan üst marka ankastre serileri ve modern mutfak mobilyalarıyla bir evden beklediklerinizin fazlasını bulacak, lezzetli sofralarınızı tarz sahibi mutfağınızla buluşturacaksınız.

FERAHLIK her yerde...

Doğanın kokusunu içine çekebileceğiniz bir manzaraya karşı, büyük metrekarelere sahip balkonunuzda, sevdiklerinizle çay keyfi...

İşte gerçek mutluluk bu.

MUTLULUĞUN OLUŞTURDUĞU
BİR manzara'ya GİRİN,
BİLDİĞİNİZ TÜM RUTİNLERİN DIŞINA ÇIKIN...

Çağdaş mimarinin hâkim olduğu Elit Manzara’nın iç ve dış dekorasyonunda kaliteli markalarla çalışıldı, yaşamınıza yakışan ögelerin tümü yuvanıza getirildi.

Giysi dolapları ve zemin döşemeleri gibi pek çok donatı özenle seçildi. Şık ve modern yaşam alanları oluşturmanın yanı sıra prestijli bir hayat tarzına sahip olmanız hedeflendi.

HER DETAYINDA stil var...

Şık, zevkli, kaliteli ve işlevsel banyo mobilyaları ve 1. sınıf seramik işçiliğiyle banyo keyiflerini Elit Manzara’da yeniden tanımlayın.

elit manzara'da
HER AN İŞİNİZİN BAŞINDA OLUN...

Elit Manzara’da konforunuz gibi başarınız da düşünüldü, evinizin bir odası home-office olarak tasarlandı. Burada, ilhamın kapılarını aralayacak şehir manzarasına karşı çalışabilir, hayattan kazandıklarınızı arttırabilirsiniz.

HER GENÇ BU HAYALİ
kuruyordu

Elit Manzara’da, gençler odağa alındı, hayatı diledikleri gibi yaşamaları amaçlandı.

Ailenizin genç bireyleri, modern mimariyle tasarlanmış renkli ve geniş odalarında genç olmanın tadını çıkaracak, ihtiyacı olan her detayı tek çatı altında bulacak.

codesign